Zimowe atrakcje dla Ciebie

Kuligi - Wycieczki jednodniowe -Transport dla grup

Nasza zimowa oferta

„Kulig Zakopane z pochodniami” u podnóża doliny Kościeliskiej !

Śnieg, kulig, pochodnie, poczęstunek przy ognisku i góralska muzyka na żywo!

TRANSPORT DLA GRUP

Transfery Lotniskowe oraz transport na terenie Zakopanego, ponadto wyjazdy jednodniowe – Kraków, kopalnia soli Wieliczka oraz Auschwitz.

Zarezerwuj swój kulig

Wybierz dogodną formę dla Ciebie

Dlaczego warto z nami?

Jesteśmy firmą rodzinną, istniejącą na rynku zakopiańskim od 2013 roku. Stawiamy na jakość, rzetelność i co ważne – uśmiech oraz pozytywną energię…

Niezapomniane widoki!

Podczas naszych wyjazdów zapewniamy atrakcyjnie dobrane trasy widokowe, trasy na które nie trafia się przypadkiem, położone z dala od zgiełku i codzienności, w bliskim kontakcie z naturą. Brzmi ciekawie?

Komfort podróży!

Wyjazdy w kameralnym gronie, komfortowymi: 8, 16 lub 24 osobowymi, klimatyzowanymi busami. Zapewniamy transport z wybranych miejsc w pobliżu Twojego zakwaterowania.

Wasze opinie

Maja Kamińska
Maja Kamińska
2021-07-08
Super wycieczka, super punktualność i bardzo, bardzo sympatyczny i kontaktowy kieriwca/organizator Mateusz!!! Polecamy w 200%!! Pozdrawiamy - turyści ze Słupska????????
Ania D
Ania D
2021-06-30
Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie punktualność oraz klasę w jakości. To był bardzo dobry wybór. Serdecznie pozdrawiam
Paweł Lubiński
Paweł Lubiński
2021-06-14
Profesjonalna i miła obsługa, cała wycieczka realizowana zgodnie z planem ! Polecam w 100% ! Pozdrowienia dla kierownika Mateusza ????????☺️
Marta Weydmann
Marta Weydmann
2021-06-11
Sprawnie, punktualnie i bezpiecznie! Dzięki Mateuszowi bezstresowo korzystaliśmy z uroków gór i wody. Polecamy gorąco!!!
Ania Zientek
Ania Zientek
2021-06-11
Świetna atmosfera i pełen profesjonalizm
Grzegorz K
Grzegorz K
2021-06-10
Siemata! Polecam tego Pana, wycieczka mija w mgnieniu oka przez towarzystwo Mateusza, wesoło i miło!

Obserwuj nas